Classic Cream - Zaproszenia Ślubne

4,70zł
Model: Zaproszenia Ślubne
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Produkt posiada minimalną ilość 10

Delikatne i eleganckie. Kolekcja Classic Cream to połączenie perłowego papieru ecru z nadrukowanymi w kolorze złotym wstawkami. Baza zaproszenia wykonana jest z grubego pepieru metalizowanego w kolorze ecru, który idealnie uzupełnia perłowy blask włoskiego papieru Sirio Pearl użytego do wkładek wklejanych. Okładkę zaproszenia uzupełnia biały bilecik z miejscem na Wasze inicjały. Zaproszenia ślubne kolekcji Classic Cream to idealne połączenie delikatności ecru i elegancji metalizowanej faktury papierów. Unikalny format oraz treści w kolorze złotym sprawią, że Twoi goście będą zachwyceni – całość dopełnij wybierając perłową kopertę ozdobną.

Twoje wesele zdobią inne barwy? Nasze zaproszenia ślubne to mnogość wariantów kolorystycznych – chętnie zaproponujemy alternatywną wersję kolekcji Classic specjalnie dla Ciebie. W naszej ofercie na stałe zagościła już wersja Classic Rose, która jest połączeniem delikatnego różu z perłowym środkiem.

 

  • Format B6
  • Baza zaproszenia – metalizowany papier ecru 230g
  • Wkładki – biały papier perłowy 230g

 

Nasze zaproszenia ślubne sprzedawane są w komplecie z białą kopertą. Posiadamy również możliwość wyboru kopert wybranych specjalnie dla danej kolekcji – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego.

Stwórz zawiadomienie o ślubie oparte o projekt zaproszenia poprzez modyfikację treści i usunięcie informacji o weselu.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
Powiązane produkty