Zanim zamówisz

Podstawowe informacje, które ułatwią Ci finalizację zamówienia. Zadbanie o komplet i poprawność informacji pozwala uniknąć nieporozumień i jest kluczem do szybkiej realizacji.


 1. Zaproszenia
  Niezbędne informacje do stworzenia indywidualnego projektu to data wraz z godziną ślubu, Wasze imiona i nazwiska,  a także miejsce zaślubin.

 2. RSVP
  Czyli nic innego jak potwierdzenie obecności, które składa się z daty potwierdzenia przybycia oraz numerów telefonów aby ułatwić gościom kontakt z Wami.

 3. Winietki
  Winietki na stoły pozwalają naszym gościom z łatwością zlokalizować swoje miejsce przy stole, a także są dodatkową dekoracją przyjęcia. Lista gości to wszystko czego potrzebujemy do realizacji.

 4. Zawieszki
  Zawieszki na wina? Na prezenty? Tutaj wszystko zależy od Twojej wyobraźni - jedynym ograniczeniem jest format i wielkość zawieszki. Przygotuj niebanalną fraszkę, wpisz imiona pary młodej lub po prostu zdaj się na element dekoracyjny danej kolekcji.

 5. Menu
  Karty menu zazwyczaj zamawiamy osobno ponieważ dania w dużej mierze zależą od ilości gości, którzy potwierdzą swoje przybycie. Zamawiając karty zadbaj o finalną wersję dań (warto je również podzielić na kategorie przystawek, dań głównych, deserów czy napojów).

 6. Wkładki dodatkowe
  Zaczynając od tych z mapami prowadzącymi do ukrytych w środku lasu restauracji po te wskazujące drogę do kościoła w środku miejskiej dżungli, do tych z informacją w postaci śmiesznego wierszyka o nie przynoszeniu kwiatów czy prezentów.

 7. Podziękowania
  Chcesz podziękować swoim gościom za przybycie i dzielenie z Tobą tego dnia? Podziękowania to jeszcze mało popularna w Polsce forma kartki wysyłanej gościom, rodzicom, świadkom. Przygotuj dane personalne osób, którym chcesz sprawić odrobinę przyjemności oraz pozostawić pamiątkę z tego dnia.