Trendy slubne 2019

Trendy ślubne na sezon 2019 są już znane, mało tego – nasi graficy pracują jak pszczółki aby w stu procentach wykorzystać nowinki przekładając je na papier, poszerzając tym samym naszą ofertę, tak aby spełniała wszystkie oczekiwania najnowszych i przyszłych nurtów ślubnych.
Idealnie w nowe trendy ślubne wpiszą się chłodne odcienie zieleni, błękitu i fioletu. Ku naszemu zaskoczeniu hitem nowego sezonu ślubnego będzie również miedź i stare złoto.
Kolory dla odważnych?
Jeszcze parę lat temu, zapytania o zaproszenia ślubne w kolorze miedzi i złota były nieliczne. Dziś te dwie barwy są hitem nie tylko w branży ślubnej ale również w branży biżuteryjnej czy architektonicznej. Odcienie te z pewnością nadadzą elegancji i wyjątkowości Waszemu ślubnemu wydarzeniu.
Zarówno kolor miedzi jak i starego złota są bardzo wymagające. Należy łączyć je z najbardziej neutralnymi barwami – biel i ecru będą idealnym połączeniem. Ilość miedzianych/złotych elementów nie może być zbyt duża. Postawmy wyłącznie na dodatki, w ten sposób unikniemy dekoracyjnej wpadki, a nasze przyjęcie będzie wyjątkowe i oczywiście stylowe, bo przybrane w najmodniejsze kolory sezonu.
W najnowsze trendy ślubne wpasowują się idealnie nasze wzory zaproszeń ślubnych:

Kolekcja Marble
Classi Cream
Kolekcja Royal


Posty powiązane