Tanie kartki świąteczne dla firm

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już coraz mniej czasu. Warto więc zawczasu pomyśleć o świątecznych kartkach (najlepiej z cudowną, zimową grafiką), w których zawrzemy piękne życzenia lub podziękowania skierowane zarówno do naszych klientów, jak i do wspólników. Niby banalna rzecz, a daje dużo radości i zdecydowanie przemawia na korzyść firmy.

Profesjonalizm oraz życzliwość - czy można połączyć te obie zalety?

Kartki świąteczne są wyjątkowe pod tym względem, że doskonale kreują wizerunek naszej firmy. Z jednej strony dostarczają informacje o naszym dobrym guście oraz profesjonalizmie, a z drugiej strony pokazują klientom oraz wspólnikom, że dbamy i pamiętamy on nich, zwłaszcza podczas ważnych okazji. Jaka osoba nie ucieszyłaby się z faktu, że ktoś pamięta o niej podczas świąt? Dlatego z pozoru błaha sprawa, jaką jest wysyłanie kartek, może okazać się bardzo istotna podczas nawiązania kontaktu z klientami, pracownikami czy wspólnikami.

Czy kartki świąteczne są drogą inwestycją? I czy cena idzie w parze z jakością oraz efektem wizualnym?

Te dwa pytania spędzają sen z powiek niejednej firmie. Z jednej strony chcemy przecież, aby kartki świąteczne cechowały się doskonałą grafiką oraz zawierały w sobie oryginalne, ciekawe życzenia, a z drugiej strony marzymy, aby taka inwestycja nie pociągała za sobą zbyt wielkich kosztów. Po pierwsze musimy wiedzieć, że efekt wizualny ma największe znaczenie – klient czy pracownicy sięgną po kartkę głównie dla jej walorów estetycznych (mało kto sięgnie po nią tylko ze względu na życzenia, które przecież znajdują się wewnątrz). Dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na wybór odpowiedniego, przyciągającego wzoru, który zachęci i pozytywnie zaskoczy naszych potencjalnych odbiorów.

A co z kosztami? Czy tanie kartki muszą być wykonane niestarannie lub nie mieć zbyt dobrej jakości? Takie myślenie jest błędne. Okazuje się, że za niewielką cenę możemy otrzymać naprawdę profesjonalnie i szczegółowo dopracowane „małe dzieła sztuki”. Wystarczy sprecyzować, co chcemy umieścić się na kartce i jak powinno to wyglądać. Fachowo wykonane bożonarodzeniowe kartki możemy kupić za około 3 – 4 złote za sztukę. Nie są to wielkie koszty (często bywa tak, że przy większej liczbie zamówionych kartek producent obniża cenę za jedną sztukę), a efekt naprawdę jest niezły. Dodatkowo możemy załączyć na niej logo, nazwę a nawet motto firmy (oczywiście musimy się liczyć z tym, że cena nieznacznie wzrośnie) i sprawić, że taka kartka stanie się naszą wizytówką i gwarantem najwyższej jakości.

Tanie kartki bożonarodzeniowe - jakie wzory wybrać, żeby zachwycić klientów lub pracowników?

Okazuje się, że wybór wzoru na kartkę świąteczną nie jest wcale taką łatwą sprawą. Jeśli nie wiemy zbyt wiele o poglądach religijnych czy światopoglądowych naszych klientów oraz wspólników to lepiej wybrać bezpieczną, uniwersalną opcję. Przykładowo, proste wzory tj. choinka, renifery, prezenty, bombki czy ośnieżone domki – są bardzo dobrym, ponadczasowym rozwiązaniem, ponieważ nie obrażają żadnych uczuć, ani poglądów obdarowanych osób. Dodatkowo prostota, użyte geometryczne, złote lub srebrne motywy lub proste, konkretne napisy sprawiają, że ludzie odbierają naszą firmę jako profesjonalną i nowoczesną, ale mimo wszystko dbającą i pamiętającą o swoich klientach.

Wprowadzenie świątecznych kartek gwarantem sukcesu

Tanie, ale dobrze wykonane kartki świąteczne mogą budzić zachwyt oraz zachęcać do podjęcia współpracy z naszą firmą. Dają poczucie profesjonalizmu, ale też serdeczności oraz ludzkiej życzliwości. Gwarantują też, że potencjalni partnerzy czy klienci będą zdecydowani do podjęcia z nami współpracy lub skorzystania z naszej oferty.

Chyba nie trzeba nikomu wspominać, że o wizerunek firmy trzeba nieustannie dbać. A wybór oraz wprowadzenie personalizowanych, wyjątkowych kartek świątecznych jest idealną okazją dla wykreowania odpowiedniego oblicza dla naszego biznesu.


Posty powiązane