slub jesienia

Choć pogoda nadal piękna już niedługo przywitamy kalendarzową jesień, co oznacza jedno – czas na dodatki ślubne z motywem jesiennym.

Zaproszenia ślubne oraz dodatki są jednym z wytycznych przy wyborze odpowiedniego motywu przewodniego przyjęcia. Jesień to barwy zieleni, pomarańczy, czerwieni, fioletu, a również granatu. Główną role gra odpowiednia baza – użycie papieru ekologicznego w zaproszeniu ślubnym to strzał w dziesiątkę.
Jesienny klimat można podkręcić także dodatkiem sznurka lnianego oraz odpowiedniego fontu w zaproszeniach i dodatkach na ślub. Idealnie skomponowany projekt graficzny nada formy Waszemu wymarzonemu przyjęciu weselnemu.

Myśl, że jesienne śluby są smutne to błąd. Idealnie dopasowane do jesiennego klimatu dodatki i zaproszenia ślubne stworzą niezapomnianą scenerię, a elementów przewodnich, jesiennych nie brakuje, spadają one jak z nieba. Co powiecie na użycie kasztanów lub żołędzi? W połączeniu z leśną papeterią zachwycą nie jednego gościa i stworzą niezapomniany klimat.


Posty powiązane