Oferta swiateczna dla firm

Kartki Świąteczne Bożonarodzeniowe

Kochani, jak co roku w okresie przedświątecznym zmieniamy się i eksponujemy ofertę dla firm. W tym roku pracę nad nowymi projektami zaczęliśmy już pod koniec września. Dziś możemy cieszyć się nowymi kartkami firmowymi uzupełnionymi o życzenia świąteczne w ich wnętrzu. W tym roku postawiliśmy na panujące trendy m.in. zaprojektowaliśmy kartkę na wzór sweterka, która od pierwszych dni przykuła uwagę naszych Klientów.

Szeroka oferta oraz rozbieżność cenowa sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. W naszym sklepie internetowym zagościły kartki ekonomiczne, wykonane na papierach satynowych, a także kartki premium, często naklejane, na bazie ozdobnych papierów perłowych w różnych wersjach kolorystycznych.

Każda z naszych kartek świątecznych wykonywana jest z indywidualnie. Karta może mieć nadrukowane w swoim wnętrzu logo firmy. W niektórych modelach, logo może zostać przedstawione również na froncie. Treść życzeń przedstawiona na zdjęciach jest przykładowa. Z przyjemnością naniesiemy Wasz indywidualny, spersonalizowany tekst. Jeśli kartki wysyłane są do zagranicznych Klientów istnieje możliwość naniesienia treści w danym języku. Przed każdą realizacją, poligrafią kartek przygotowujemy projekty i wysyłamy do mailowej akceptacji – jest to proces należący do naszych standardów. Dbamy o to, aby Klient miał wgląd do ostatecznej wersji projektu oraz możliwość wprowadzenia zmian.

Kartki wykonane z sercem

Udowadniamy, że kartki świąteczne to nie tylko papier. Każdy produkt przechodzący przez naszą produkcję jest w wykonany z wielką pasją i satysfakcją. Jesteśmy dumni, że w tak piękny sposób pielęgnujemy tradycję wysyłania kartek świątecznych. Mamy nadzieję, że taka forma życzeń będzie praktykowana przez długie lata.


Posty powiązane