Tworzymy papeterię
skrojoną na miarę
Waszej miłości

podpis pracowni

Pracownia Zaproszeń Ślubnych / POZNAŃ

Pracownia MerryMe to sklep oferujący ekskluzywne zaproszenia ślubne. Staranne ręczne wykonanie i najwyższej jakości papiery. Naszą pracownię charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość.

Nasza oferta:

o nas pracownia merryme

Indywidualne podejście i otwartość

Naszym klientom oferujemy również rozwiązania niestandardowe i indywidualne. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Każde z zamówień realizowane jest w oparciu o harmonogram pozwalający Młodej Parze trzymać rękę na pulsie. Zaproszenia ślubne przed drukiem trafiają do mailowej akceptacji.

 

Nasze kolekcje w Twoich rękach! Zaproszenia ślubne muszą być idealnie dopasowane nie tylko do dekoracji ślubnych, ale także odpowiadać Waszym charakterom. Chętnie pokażemy nasze zaproszenia w innej kolorystyce, w wersji składanej lub prostej, na papierze ekologicznym lub perłowym, gładkim czy kolorowym. Pracownia MerryMe jest do Państwa dyspozycji!

Staranne ręczne wykonanie

Wybieraj spośród naszych nowoczesnych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych, których uzupełnieniem są idealnie dopasowane dodatki ślubne. Oferujemy szeroką gammę stylistyczną w zależności od sezonu i charakterystyki ślubu. Od tych najbardziej popularnych kolekcji ekskluzywnych przez designerski minimalizm po delikatne i kwiatowe.

 

Nasze kolekcje to również zaproszenia ślubne ekologiczne drukowane w 100% na papierach ekologicznych. Kolekcja Leśna i Eukaliptus będą strzałem w dziesiątkę w okresie letnim i idealnie wpasują się w wesele pod gołym niebem. Niewątpliwym hitem zeszłego sezonu jest Kolekcja Royal, która zdobyła Wasze serca i została naszym bestsellerem.

Kompleksowość

Stwórz idealny komplet dobierając dodatki ślubne! Każde zaproszenie to część integralnej całości. Zaczynając od tych najbardziej praktycznych, które pozwolą Ci w łatwy sposób zorganizować salę weselną – winietki, numery na stoły oraz plan rozmieszczenia gości – po te osobiste, dzięki którym Twoi goście na długo zachowają w pamięci ten wyjątkowy dzień – podziękowania dla gości.

 

Pracownia MerryMe to źródło inspiracji, ręcznie wykonanych dodatków i wyjątkowych zaproszeń ślubnych. Zapraszamy!

Klienci o nas...