onas

Tworzymy papeterię
skrojoną na miarę
Waszej miłości

podpis_merryme

Pracownia Zaproszeń Ślubnych / POZNAŃ

Pracownia MerryMe to sklep oferujący ekskluzywne zaproszenia ślubne. Staranne ręczne wykonanie i najwyższej jakości papiery. Naszą pracownię charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość.

Nasza oferta:

Indywidualne podejście i otwartość

Naszym klientom oferujemy również rozwiązania niestandardowe i indywidualne. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Każde z zamówień realizowane jest w oparciu o harmonogram pozwalający Młodej Parze trzymać rękę na pulsie. Zaproszenia ślubne przed drukiem trafiają do mailowej akceptacji.

Nasze kolekcje w Twoich rękach! Zaproszenia ślubne muszą być idealnie dopasowane nie tylko do dekoracji ślubnych, ale także odpowiadać Waszym charakterom. Chętnie pokażemy nasze zaproszenia w innej kolorystyce, w wersji składanej lub prostej, na papierze ekologicznym lub perłowym, gładkim czy kolorowym. Pracownia MerryMe jest do Państwa dyspozycji!

Staranne ręczne wykonanie

Wybieraj spośród naszych nowoczesnych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych, których uzupełnieniem są idealnie dopasowane dodatki ślubne. Oferujemy szeroką gammę stylistyczną w zależności od sezonu i charakterystyki ślubu. Od tych najbardziej popularnych kolekcji ekskluzywnych przez designerski minimalizm po delikatne i kwiatowe.

Nasze kolekcje to również zaproszenia ślubne ekologiczne drukowane w 100% na papierach ekologicznych. Kolekcja Leśna i Eukaliptus będą strzałem w dziesiątkę w okresie letnim i idealnie wpasują się w wesele pod gołym niebem. Niewątpliwym hitem zeszłego sezonu jest Kolekcja Royal, która zdobyła Wasze serca i została naszym bestsellerem.

Kompleksowość

Stwórz idealny komplet dobierając dodatki ślubne! Każde zaproszenie to część integralnej całości. Zaczynając od tych najbardziej praktycznych, które pozwolą Ci w łatwy sposób zorganizować salę weselną – winietki, numery na stoły oraz plan rozmieszczenia gości – po te osobiste, dzięki którym Twoi goście na długo zachowają w pamięci ten wyjątkowy dzień – podziękowania dla gości.

Pracownia MerryMe to źródło inspiracji, ręcznie wykonanych dodatków i wyjątkowych zaproszeń ślubnych. Zapraszamy!

komentarze

Klienci o nas...

Piękne zaproszenia, szybki kontakt i bardzo miła obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Pozdrawiamy!

testimonials

Paulina  /  Facebook

Piękne zaproszenia, precyzyjne wykonanie, bardzo sprawny kontakt zdecydowanie polecam 🙂

testimonials

Aleksandra  /  Facebook

Realizacja, jakość wykonania i przede wszystkim kontakt z Panią Ewelina- wszystko na najwyższym poziomie!

testimonials

Kaja  /  Facebook

Bardzo polecam, świetny kontakt, jakość zaproszeń na najwyższym poziomie oraz szybkość realizacji zamówienia zasługuje na najwyższą ocenę 🙂

testimonials

Alicja  /  Facebook

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.