PRACOWNIA MERRYME

 

Pracownia MerryMe to sklep oferujący ekskluzywne zaproszenia ślubne od niezależnych projektantów grafiki z całego świata. Wybieramy najlepsze kolekcje od najbardziej kreatywnych grafików. W połączeniu ze starannym ręcznym wykonaniem i najwyższej jakości papierami uzyskujemy ekskluzywne zaproszenia ślubne, które zachwyciły dotychczas setki naszych klientów. Naszą pracownię charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość.

Wybieraj spośród naszych nowoczesnych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych, których uzupełnieniem są idealnie dopasowane dodatki ślubne. Oferujemy szeroką gammę stylistyczną w zależności od sezonu i charakterystyki ślubu. Od tych najbardziej popularnych kolekcji ekskluzywnych przez designerski minimalizm po delikatne i kwiatowe.

Nasze kolekcje to również zaproszenia ślubne ekologiczne drukowane w 100% na papierach ekologicznych. Kolekcja Leśna i Eukaliptus będą strzałem w dziesiątkę w okresie letnim i idealnie wpasują się w wesele pod gołym niebem. Niewątpliwym hitem zeszłego sezonu jest Kolekcja Royal, która zdobyła Wasze serca i została naszym bestsellerem.

Naszym klientom oferujemy również rozwiązania niestandardowe i indywidualne. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Każde z zamówień realizowane jest w oparciu o harmonogram pozwalający Młodej Parze trzymać rękę na pulsie. Zaproszenia ślubne przed drukiem trafiają do mailowej akceptacji.

Nasze kolekcje w Twoich rękach! Zaproszenia ślubne muszą być idealnie dopasowane nie tylko do dekoracji ślubnych, ale także odpowiadać Waszym charakterom. Chętnie pokażemy nasze zaproszenia w innej kolorystyce, w wersji składanej lub prostej, na papierze ekologicznym lub perłowym, gładkim czy kolorowym. Pracownia MerryMe jest do Państwa dyspozycji!

Stwórz idealny komplet dobierając dodatki ślubne! Każde zaproszenie to część integralnej całości. Zaczynając od tych najbardziej praktycznych, które pozwolą Ci w łatwy sposób zorganizować salę weselną - winietki, numery na stoły oraz plan rozmieszczenia gości - po te osobiste, dzięki którym Twoi goście na długo zachowają w pamięci ten wyjątkowy dzień - podziękowania dla gości.

Pracownia MerryMe to źródło inspiracji, ręcznie wykonanych dodatków i wyjątkowych zaproszeń ślubnych. Zapraszamy!