Najmodniejsze zaproszenia ślubne

Najmodniejsze zaproszenia ślubne - co w trawie piszczy?

Jesteś ciekawa jakie zaproszenia ślubne są aktualnie na topie? Boho, rustykalne, biżuteryjne, kwiatowe, klasyczne? Nim odpowiemy, jakie najmodniejsze zaproszenia ślubne są obecnie u łask, pragniemy przypomnieć, że moda modą, ale najważniejsze są dwie inne kwestie. Jakie? Zapraszamy do czytania!

Moda a potrzeby

I już odpowiadamy! Zaproszenie ślubne musi przede wszystkim pasować do całej uroczystości. Pamiętaj, że dla wielu Twoich gości będzie to jedyny punkt zaczepienia by sobie tę imprezę zwizualizować. Dziwnie będzie, jeżeli podarujesz bliskiej osobie zaproszenie w rustykalnym stylu, a będzie na nim napisane, że wesele odbywa się w Sheratonie… Podobnie też, najmodniejsze zaproszenie ślubne w stylu biżuteryjnym, może nie pasować do imprezy w stodole czy wiejskim dworze. 🙂

 

Druga rzecz, o której warto pamiętać, to niezaprzeczalny fakt, że zaproszenie ślubne musi też Wam się podobać i być w Waszym stylu. Najmodniejsze zaproszenia ślubne nie spodobają Wam się, jeżeli nie będę miały dla Was “tego czegoś”.

Najmodniejsze zaproszenia ślubne w 2019 roku?

Ok, pora przejść do meritum artykułu – czyli jakie zaproszenia ślubne są obecnie najmodniejsze? Okazuje się, że na ten i na przyszły sezon, najchętniej wybieramy zaproszenia ślubne w stylu skandynawskim oraz rustykalnym i boho. A zatem, najmodniejsze zaproszenia ślubne łączy prostota okraszona oszczędnym wzornictwem lub etnicznymi, kwiatowymi zdobieniami. Dlaczego akurat takie zaproszenia ślubne są obecnie w modzie? Hah! Kochamy skandynawię nie tylko za bezpieczne samochody, piękne fiordy i przerażające kryminały. Lubimy ją również za pewną filozofię, którą można streścić do frazy “mniej znaczy więcej”. Coraz rzadziej urządzamy potężne wesela, na których koniecznie muszą być wszystkie ciocie. Coraz częściej chcemy spędzać ten czas z naprawdę bliskimi nam osobami. Z drugiej strony coraz częściej odwołujemy się do natury organizując śluby w plenerze, wesela w stodołach oraz biorąc pod uwagę w układaniu menu lokalne produkty. I za tymi trendami podążają również najmodniejsze zaproszenia ślubne. 🙂

Podsumowanie

Zachęcamy Cię do obejrzenia zaproszeń ślubnych, które mamy aktualnie w swojej ofercie. Z jednej strony nawiązujemy do klasyki, ale też pozostajemy w zgodzie z tym, co najmodniejsze! Dlatego też oprócz stricte kwiatowych wzorów czy geometrycznych ornamentów, oferujemy również ujmujące w prostocie zaproszenia skandynawskie lub takie, które w pewien sposób nawiązują do natury poprzez kartonową fakturę lub lniane sznureczki. Najmodniejsze zaproszenia ślubne wynikają z wielu zmiennych, które też bywają kapryśne. Dlatego zalecamy, by przy wyborze zaproszeń ślubnych nie kierować się w pierwszej kolejności modą, a wcześniej wspomnianymi – dopasowaniem do ogólnego stylu Waszej przyszłej uroczystości oraz tym, co Wam w duszy gra!


Posty powiązane