Lawendowe-zaproszenia-ślubne-

Lawendowe zaproszenia ślubne czyli all in one!

A tak! Lawendowe zaproszenia ślubne potrafią bowiem pożenić każdy klimat z każdym stylem i każdą osobowość z każdą okolicznością. Zaproszenie ślubne w kolorze lawendy sprawdzi się zatem i jako elegancki anons o zbliżającym się wykwintnym lub klasycznym weselu, jak również sielskie zaproszenie na ślub i wesele utrzymane w rustykalnym czy wręcz ludowym stylu. Dowolność w zakresie wykorzystania koloru lawendowego w zasadzie nie zna granic i zależy tylko od Waszej wyobraźni!

Lawenda - zwiastun lata

Uwielbiamy kwiaty lawendy z wielu powodów i fakt, że odstraszają komary jest w tym przypadku najmniej istotny! 🙂 Po pierwsze lawenda posiada wspaniały delikatny kolor, który jest świetnym kompromisem między pastelami, a żywymi, wręcz neonowymi kolorami. Lawendowy fiolet to zatem częsty towarzysz eleganckich przyjęć, długich sukni czy ozdobników obecnych na takich spotkaniach. Po drugie lawenda kwitnie w czerwcu więc naturalnie zwiastuje początek najprzyjemniejszego okresu w roku. A po trzecie kolor lawendy nierozerwalnie związany jest z niewymownie wspaniałym zapachem. Doprawdy nie znamy osoby, która nie lubiłaby lawendowego zapachu i która na widok lawendy by sobie o nim nie przypominała. Mamy zatem w przypadku tego koloru istną kaskadę pozytywnych doświadczeń co jest świetnym prognostykiem dla wykorzystania lawendy w zaproszeniach ślubnych.

Lawendowe zaproszenia ślubne - do jakich wesel pasują?

Najlepszym ślubem i weselem zaanonsowanym przez lawendowe zaproszenia ślubne będą te utrzymane w rustykalnym stylu. Stare folwarki, dwory czy ukwiecone stodoły będą idealnie spasowane z lawendowymi zaproszeniami ślubnymi! Ludowe święta od dawien dawna nie mogły obyć się bez trwałych, pięknie pachnących i mieniących się fioletem kwiatów lawendy. Lawendowe zaproszenia ślubne doskonale spasują się też z dodatkami jak suszone kwiaty, delikatne kolorowe wstążki czy lniane sznureczki. Małe detale dodadzą nieco charakteru całej stylizacji, sprawiając, że będzie jeszcze bardziej uroczo. Jedyny problem stanowi zawsze wybranie odpowiedniego koloru tekstu. Biały wygląda owszem, delikatnie, ale zbyt mocno kontrastuje z lawendowym kolorem. Znowuż czarny może być słabo widoczny na nasyconym fioletowym tle. Nasza rekomendacja to napisy szare z czarną obwódką lub po prostu srebrzona czcionka. Ta druga jednak tylko w przypadku kiedy stawiamy na biżuteryjną elegancję.

Podsumowanie

Gotowi na Wasze lawendowe zaproszenia ślubne? Mamy nadzieję, że jesteście już przekonani do tego rozwiązania i wiecie jakie zalety są z nimi związane! Jeżeli podają Wam się jakieś modele naszych zaproszeń, ale akurat nie dostrzegacie ich w kolorze lawendy, wówczas dajcie nam znać – zrobimy co w naszej mocy, by je odmienić specjalnie dla Was!


Posty powiązane