zaproszenia ślubne z opaską

Ślub to jedna z najbardziej niezapomnianych chwil w życiu każdej pary, Wyjątkowe okazje wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego już na etapie wyboru zaproszeń warto zdecydować się na wzór, który będzie pięknym zwiastunem mającego mieć miejsce wydarzenia.

Jak wybrać zaproszenia ślubne?

Ilość dostępnych obecnie wzorów może przysporzyć wątpliwości, gdy nachodzi moment wyboru: koronki, motywy kwiatowe, zaproszenia w formie serca – naprawdę jest w czym wybierać… Jednak przede wszystkim Para Młoda powinna kierować się własnym gustem oraz motywem przewodnim wesela.

Jeśli więc zdecydowaliście się np. na wystrój sali w stylu boho, gdzie główną rolę będzie odgrywać minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo efektowne połączenie drewna z białą zastawą i roślinnymi dekoracjami (chociażby  girlandami), to doskonałym wyborem będą zaproszenia ślubne z delikatnymi motywami roślinnymi. Jeśli natomiast zaplanowane przez Ciebie wesele będzie obfitowało w kwiatowe kompozycje, a goście zasiądą przy stołach udekorowanych białymi bądź pastelowymi obrusami, wówczas warto rozważyć elegancką propozycję jaką są zaproszenia ślubne z opaską.

Dlaczego warto wybrać zaproszenia na ślub z opaską?

Zaproszenia ślubne z opaską to prawdziwa kwintesencja elegancji, już nawet tak wydawałoby się drobny detal jak opaska może nadać niezwykłego charakteru każdemu zaproszeniu.

 

Zaproszenia na ślub z opaską są doskonałym przykładem gustownego designu i niewątpliwej użyteczności, co okazuje się bardzo przydatne zwłaszcza wówczas, gdy Para Młoda decyduje się na zaproszenia składające się z kilku elementów tj. zaproszenia na ślub, zaproszenia na wesele oraz potwierdzenia RSVP. Nad wyraz szykownie prezentują się zaproszenia ślubne w formie składanej, które w swoim wnętrzu kryją kieszonkę na dołączenie wkładki z dodatkowymi, niezbędnymi informacjami, całość przewiązana opaską z inicjałami przyszłego męża i żony tworzy iście stylową kompozycję.

Jak odpowiednio dobrać opaski do zaproszenia?

Najważniejsze, by projekt zaproszeń współgrał z motywem przewodnim, kolorystyką oraz stylem w jakim zdecydowaliście się urządzić ten niepowtarzalny dzień – jedna propozycja zaproszeń na ślub z opaską będzie stanowiła zachwycające dopełnienie w przypadku ślubu w stylu glamour (pastele), a zupełnie inna spodoba się miłośnikom minimalizmu (granat) oraz stylu boho, czy też vintage (delikatna zieleń oraz motywy roślinne).

Co więcej wygląd i kolorystykę przewijającą się na zaproszeniach możecie następnie powtórzyć chociażby na menu, które zostanie rozdane gościom, czy też na liście prezentującej rozmieszczenie stołów oraz miejsca dla gości. Dzięki odpowiedniemu zgraniu nawet tak subtelnych detali stworzycie efekt wow, który jeszcze przez wiele kolejnych lat będzie wspominany przez Waszych bliskich oraz przyjaciół.

Gdzie znaleźć piękne zaproszenia na ślub z opaską?

Interesują Cię zaproszenia na ślub z opaską, które będą łączyły w sobie jakość, design i elegancję, a tym samym nie nadwyrężą Twojego ślubnego budżetu? Sprawdź ofertę pełną przepięknych propozycji dostępnych w kategorii zaproszenia ślubne.


Posty powiązane