Twój koszyk jest pusty!

media

Trendy ślubne 2019

  • Napisane przez : MerryMe
  • Nov 28, 2018
  • Komentarze: 0

Trendy ślubne na sezon 2019 są już znane, mało tego - nasi graficy pracują jak pszczółki aby w stu procentach wykorzystać nowinki  przekładając je na papier, poszerzając tym samym naszą ofertę, tak aby spełniała wszystkie oczekiwania najnowszych i przyszłych nurtów ślubnych.
Idealnie w nowe trendy ślubne wpiszą się chłodne odcienie zieleni, błękitu i fioletu. Ku naszemu zaskoczeniu hitem nowego sezonu ślubnego będzie również miedź i stare złoto.
Kolory dla odważnych?
Jeszcze parę lat temu, zapytania o zaproszenia ślubne w kolorze miedzi i złota były nieliczne. Dziś te dwie barwy są hitem nie tylko w branży ślubnej ale również w branży biżuteryjnej czy architektonicznej. Odcienie te z pewnością nadadzą elegancji i wyjątkowości Waszemu ślubnemu wydarzeniu.
Zarówno kolor miedzi jak i starego złota są bardzo wymagające. Należy łączyć je z najbardziej neutralnymi barwami - biel i ecru będą idealnym połączeniem. Ilość miedzianych/złotych elementów nie może być zbyt duża. Postawmy wyłącznie na dodatki, w ten sposób unikniemy dekoracyjnej wpadki, a nasze przyjęcie będzie wyjątkowe i oczywiście stylowe, bo przybrane w najmodniejsze kolory sezonu.
W najnowsze trendy ślubne wpasowują się idealnie nasze wzory zaproszeń ślubnych:

https://merryme.pl/zaproszenia-slubne/marble-zaproszenia-slubne
https://merryme.pl/zaproszenia-slubne/classic-cream-zaproszenia-slubne
https://merryme.pl/zaproszenia-slubne/royal-zaproszenia-slubne


Komentarze: 0
Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola wymagane oznaczone są *