Twój koszyk jest pusty!

media

Wino zamiast kwiatów, koperta zamiast prezentu. Jak oryginalnie ująć prośbę w zaproszeniu ślubnym?

  • Napisane przez : MerryMe
  • Apr 30, 2018
  • Kategoria: Porady
  • Komentarze: 0

Prośba do gości weselnych o niekupowanie prezentów oraz kwiatów jest coraz częściej praktykowana.

Najczęściej jest to krótkie zdanie lub zabawna rymowanka. Prośby są indywidualne. Na prowadzenie wysuwają się wina zamiast kwiatów, kupony Lotto, a następnie książki z dedykacją. Cieszy nas fakt, że coraz częściej prosicie o wsparcie finansowe dla osób potrzebujących. Zamiast prezentu zaś króluje koperta - często przydatna przy kupnie Waszego pierwszego wspólnego gniazdka.

Niektórzy z Was mają wątpliwości czy daną prośbę wypada wpisywać w zaproszeniu i czy w ogóle należy dyktować gościom co mają podarować, bo przecież zależy Wam wyłącznie na ich obecności - to przecież jasne.

Spójrzmy na drugą stronę medalu. Z pewnością będzie to dla Waszych gości spore ułatwienie, tym bardziej jeśli chodzi o kopertę zamiast prezentu. W dzisiejszych czasach, gdy wszystkiego na półkach sklepowych jest pełno, kupno odpowiedniego prezentu stanowi nie lada wyzwanie.

Jeśli nie chcecie nadrukowywać całych treści lub wierszyków, śmiało możecie skorzystać z modnych w tym sezonie rebusów (np. przekreślony prezent ze strzałką wskazującą na kopertę lub banknot), które wzbudzą z pewnością sporą ciekawość. Wiemy od Was, że każdy z Waszych gości jest zachwycony taką formą, przez co zapamiętuje zaproszenie na dłużej i staje się ono powodem do rozmów z innymi.

Zaproszenie ślubne to nie tylko kartka ale bilet do Waszego wspólnego życia i pamiątka na długie lata. Miło jest usłyszeć od naszego gościa, że jeszcze nigdy takiego zaproszenia nie widział, prawda? :) Jest to dla główna wytyczna, dlatego oferujemy wyłącznie oryginalne rozwiązania towarzyszące najnowszym trendom.


Komentarze: 0
Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola wymagane oznaczone są *