Twój koszyk jest pusty!

media

Zaproszenia ślubne w postaci jednej karty

Co rusz napływają do nas trendy ślubne z różnych zakątków świata. Moda na zaproszenia ślubne w formie jednej karty znana jest nie od dziś ale wciąż nie jest tak popularna jak za granicą.

Sprzymierzeńców zaproszeń ślubnych jedno kartkowych poznaliśmy dzięki naszemu sklepowi internetowemu. W naszej ofercie znajdziecie wiele typów takich zaproszeń. Projektując nowe wzory wciąż zadajemy sobie to samo pytanie pytanie - "Ciekawe czy się spodoba?". Miłym zaskoczeniem jest to, że właśnie zaproszenia w formie jednej karty są naszymi bestsellerami.
To, że składane zaproszenia mają o wiele więcej miejsca na treść to tylko mit. W zaproszeniu jedno stronicowym z pewnością uda się wpisać wszystkie dodatkowe informacje. Duży format zaproszenia gwarantuje czytelność tekstu i możliwość umieszczenia grafiki, która jest kwintesencją każdego zaproszenia ślubnego. Dobierając odpowiedni papier możemy zmieniać charakter zaproszenia. W połączeniu z papierem ekologicznym lub/i jutowym sznurkiem stworzymy niepowtarzalny, rustykalny klimat jak w przypadku zaproszenia kolekcji Leśnej lub Botanic. Z kolei delikatna grafika i śnieżno biały papier sprawią, że zaproszenie będzie bardziej eleganckie i współgra z klasycznym klimatem przyjęcia. Tutaj idealnym przekładem jest kolekcja Floral, którą pokochaliście od pierwszego wejrzenia.


Idealnie dobrany format, niebanalna grafika oraz wasza indywidualna treść sprawią, że zaproszenie w formie jednej karty z pewnością zapamięta każdy z obdarowanych gości, mamy na to żywe dowody! :)




Komentarze: 0
Brak komentarzy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola wymagane oznaczone są *