granatowe zaproszenia ślubne na merryme

Denim Blue - połączenie granatu i błękitu w zaproszeniach ślubnych

Połączenie białego papieru perłowego i granatowego papieru barwionego w masie. Bardzo popularna składana forma z opaską w błękitnym kolorze. Granat w zaproszeniach ślubnych jest niezwykle elegancki i nowoczesny zarazem. Denim Blue łączy wszystkie te cechy, a dzięki praktycznej kieszonce zyskujemy dodatkowe miejsce na treści dodatkowe. Począwszy od prośby o potwierdzenie przybycia po życzenia odnośnie prezentów, kwiatów czy butelki wina. Format DL pozwala na wybór wśród wielu ozdobnych kopert – również granatowych. Wykorzystane w kolekcji Denim Blue papiery to wysokiej gramatury, barwione w masie, włoskie arkusze, które w połączeniu z delikatnym papierem perłowym tworzą wyjątkowe granatowe zaproszenia ślubne. W naszej ofercie dostępna jest również pudrowa wersja zaproszenia – Kolekcja Pudrowa.

granatowe zaproszenia ślubne - denim blue

Królewski granat w zaproszeniach Royal

Eleganckie i szykowne zaproszenia na granatowej bazie z perłowymi wkładkami. Całości dopełnia złota opaska z nadrukowanymi inicjałami Pary Młodej. Zaproszenie pomimo swej eleganckiej formy i kolorystyki jest jednocześnie bardzo uniwersalne i nowoczesne. Jego kolorystyka współgra zarówno z zielonym odcieniem kwiatów jak i pudrowym kolorom dodatków ślubnych. Nie bez powodu Kolekcja Royal stała się naszym bestsellerem tworząc idealne, granatowe zaproszenia ślubne. Dwie karty i format B6 zapewnią wystarczającą przestrzeń dla informacji dodatkowych o weselu, RSVP oraz prośbie o prezentach zamiast kwiatów. Jako prezenty bardzo często decydujecie się na wino czy książki, a co raz większą popularność zyskują kupony Lotto oraz zdrapki. Pamiętajcie, że nie tylko granatowe zaproszenia ślubne, ale wszystkie nasze kolekcje sprzedawane są w wersji personalizowanej jak i z miejscem na ręczne wpisanie nazwisk gości. Więcej o personalizacji zaproszeń ślubnych możecie przeczytać w naszym wpisie na blogu tutaj.

kolekcja royal

Ultramaryna - marynistyczna kompozycja w granatowych barwach

Marynistyczna stylistyka, kolor oceanu, szum morza, plaża, muszelki i bursztyn. Nastrój zaproszenia Ultramaryna jednoznacznie wskazuje kierunek Młodej Parze. To idealny wybór dla ślubu i wesela w nadmorskich miejscowościach lub w pobliżu jeziora. Granatowa baza, perłowy papier, nadrukowane złote wstawki. Całość w zgrabnej i lekkiej formie z dopasowaną kolorystycznie kopertą do wyboru w kolorze złotym lub granatowym. Zarówno kolekcja Ultramaryna jak i pozostałe granatowe zaproszenia ślubne to uniwersalne rozwiązania kolorystyczne. Granat to nowa czerń, a nowoczesne formy świetnie wpasują się w klimat Waszego wesela. Dobierajcie swoje akcenty, zmieńcie kolor opaski, prześlijcie nam inspiracje, a my stworzymy dla Was idealne granatowe zaproszenia ślubne, które po wręczeniu będą dopiero przedsmakiem tego wyjątkowego dnia!

ultramaryna - granat w zaproszeniach ślubnych

Nasze kolekcje w Waszych rękach!

Spodobała Wam się inna kolekcja, ale zastanawiacie się czy będzie Pasować do pozostałych dekoracji Waszego wesela? Przy okazji chętnie przypominamy o możliwości zmiany koloru bazy zaproszenia w każdej naszej kolekcji. Zapraszamy do kontaktu mailowego! Prześlijcie nam wybrane kolory, a my postaramy się dopasować wybraną kolekcję do Waszego motywu tworząc granatowe zaproszenia ślubne również z innych kolorystycznie kolekcji. Do edycji szczególnie polecamy wszystkie kolekcje na bazie papierów barwionych w masie – mają one podobną strukturę i gramaturę dzięki czemu zmiana koloru papieru nie wpływa na grubość i jakość zaproszenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty, czekamy na wiadomości mailowe, telefony oraz na naszym fanpage’u FB.


Posty powiązane