Bordowe zaproszenia ślubne

Szukasz klasyki? Wybierz bordowe zaproszenia ślubne!

Ślub zbliża się wielkimi krokami? Już nie możesz się doczekać aż zaczniecie rozwozić i wysyłać zaproszenia ślubne? Hah! Zapewniamy, że pod koniec tego procesu będziecie bardzo zmęczeni! Niemniej przed Wami stoi wybór zaproszeń ślubnych. Jeżeli ślub i wesele zaplanowaliście w klasycznych odsłonach to polecamy Waszej uwadze bordowe zaproszenia ślubne. Będą doskonałe na eleganckie, ale nadal mało pretensjonalne zaanonsowanie najważniejszego dnia w Waszym życiu. O tym, dlaczego tak się dzieje, przeczytacie w naszym krótkim artykule. Zachęcamy do poczytania o bordowych zaproszeniach ślubnych!

Elegancki i ciepły kolor

Bordowe zaproszenia ślubne to wyjątkowa propozycja dla par, które gustują w klasyce i chcą utrzymać swój ślub i wesele w ciepłych tonacjach kolorystycznych. Oznacza to, że bordowe zaproszenia ślubne odnajdą się nie tylko jako start dla klasycznego wesela, ale również imprez w stylu rustykalnym czy ludowym – wszędzie tam, gdzie królują głębokie kolory lata i jesieni. Ciepłe kolory sprawiają, że ludzie czują się swobodniej i generalnie bardziej “swojsko”. Zauważono również, że w trakcie mniej sformalizowanych wesel – czyli tych bardziej w stylu boho lub przynajmniej klasycznych, ludzie relatywnie szybciej i więcej tańczą. Oczywiście wiele zależy i od zespołu lud dj`a, natomiast faktem jest, że kolory bardzo silnie na nas wpływają.

Bordowe zaproszenia ślubne a dodatki

Bordowe zaproszenia ślubne doskonale komponują się z wieloma dodatkowymi elementami. Doskonale prezentują się ze sznurkiem w formie przepaski, jak również ze złoconym liternictwem. Równie dobrze wyglądają na nich – chociaż w ograniczonym zakresie – zdobienia geometryczne, jak również te z gatunku biżuteryjnych. Nie będzie również problemu, jeżeli nie wyobrażacie sobie, by zaproszenie ślubne było pozbawione wzorów czy ornamentyki kwiatowej. Bordowy kolor jest zatem bardzo wdzięczy przy dowolnej aranżacji wymarzonych zaproszeń ślubnych. Ma też ten plus, że jest kojarzony z życiem i ciepłem – przypomina uczciwe wino lub też gorącą krew, która płynie w żyłach kochanków! 🙂

Podsumowanie

Czy zatem warto wybrać bordowe zaproszenia ślubne? Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli jeszcze wiele tematów mamy nie pozamykanych. Swoją uniwersalnością sprawdzą się w wielu sytuacjach i nie będziesz musiała myśleć o tym, że z uwagi na bordowe zaproszenia, koniecznie na ślubie muszą być bordowe kwiaty, bo tak samo dobrze sprawdzą się te białe czy beżowe. Podobnie z sukienką – jeżeli planujesz białą suknię będzie super, ale w zasadzie każdy inny kolory – tak w kościele, jak i w przypadku ślubu cywilnego okaże się równie dobry. Nie ma bowiem kompozycji, która istotnie “kłóci się z zaproszeniami ślubnymi w kolorze bordowym. Zapraszamy do naszej oferty, gdzie znajdziesz zarówno te w kolorze bordo, jak i wiele, wiele innych!


Posty powiązane