rustykalne zaproszenia slubne

Motyw lasu w zaproszeniach ślubnych rustykalnych

Najbardziej popularny i bez wątpienia najchętniej wybierany motyw zaproszeń ślubnych rustykalnych. Motyw lasu to myśl przewodnia w Kolekcji Leśnej, która od 3 sezonów jest najchętniej wybieraną kolekcją zaproszeń ślubnych w stylu ekologicznym. Duża karta w formacie A5 wyprodukowana w 100% z papierów ekologicznych. Ciemny i gruby podkład w połączeniu z jasnym, delikatnie fakturowanym papierem ekologicznym. Całości klimatu dopełnia zielona, leśna grafika. Zaproszenia ślubne rustykalne to nie tylko las…

Kwiaty w zaproszeniach rustykalnych

Bardzo popularne w tym sezonie są motywy roślinne i kwiatowe. Zarówno w połączeniu z papierami kremowymi i złamanym różem jak i bardziej klasycznie – na papierach ekologicznych. Co raz bardziej zaciera się granica między elegancją kwiatowych wzorów, a surowością zaproszeń ślubnych rustykalnych. Świetnym przykładem jest seria Delikatne Kwiaty gdzie bazą zaproszenia jest papier w kolorze brudnego różu. Bardziej klasycznym rozwiązaniem w stylu rustik są kolekcje Eukaliptus oraz Flower Beauty. Ta druga świetnie łączy motyw zaproszeń ślubnych rustykalnych z kalką.

Kolekcja Floral - Bestseller 2019

Ilość Waszych zapytań i zrealizowanych próbek nie pozostawia złudzeń – Kolekcja Floral będzie hitem sprzedażowym tego sezonu. Połączenie satynowego papieru z ekologiczną kopertą to strzał w dziesiątkę w klimacie rustik. Dzięki sporym rozmiarom i dwustronnemu nadrukowi dysponujemy dużą ilością miejsca na informacje. W ramach jednej karty zawrzemy informacje o noclegu, prośbie potwierdzenia przybycia, a także o winie czy książkach zamiast kwiatów. Takie zestawienie pozwala na zdecydowane obniżenie ceny zaproszenia ślubnego rustykalnego.

Pozostałe Zaproszenia Ślubne Rustykalne w ofercie MerryMe

Nie tylko kwiaty i papier ekologiczny tworzą zaproszenia ślubne rustykalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gdzie z pewnością znajdziecie motyw idealny dla Waszego ślubu i wesela. Specjalnie z myślą o rowerowych zapaleńcach stworzyliśmy kolekcję Rowelove. Połączenie ekologicznych papierów z kolorowym motywem rowerowym. Natomiast Botanic to klasyczny rustik. Białe karty połączone w jedność lnianą kokardką. Te i inne zaproszenia ślubne rustykalne znajdziecie w naszej ofercie przechodząc do zakładki zaproszenia ślubne.


Posty powiązane