Zaproszenia ślubne premium

Kiedy zaczynamy planować wymarzony ślub zazwyczaj chcemy, by wszystko było klasy premium. Zaproszenia ślubne również muszą spełniać najwyższe standardy – estetyczne i wykonania! Razem z nami wybierzecie te, które ze względu na styl oraz właściwości leżakują na najwyższych półkach i czekają na naprawdę wyjątkowe wesela.

Zaproszenia ślubne premium – skąd, dokąd i dlaczego?

W dzisiejszych czasach uczymy się coraz rozsądniejszego i bardziej wyważonego podejścia do konsumpcjonizmu. Starając się żyć w duchu Zero Waste nim coś wyrzucimy zastanawiamy się minimum dwa razy (a bardziej niezdecydowani 48), czy nie możemy czegoś naprawić lub wykorzystać w inny sposób. Dzięki temu kupujemy mniej i stawiamy na rzeczy lepszej jakości. Dotyczy to wszystkiego – jedzenia, spodni, czy ręcznie robionej biżuterii. Takim samym kluczem posługujemy się podczas planowania wesela.

Coraz częściej wolimy odłożyć w czasie realizację ślubnych marzeń niż rezygnować z jakości. Ograniczamy listę weselnych oczekiwań i skupiamy się na jakościowej esencji w dobrym stylu. To ona szyje suknię i garnitur, wzbogaca dodatki i zaproszenia ślubne. Premium widać, słychać i czuć. W pozytywnym znaczeniu. Uzyskany estetyczny minimalizm eksploduje klasą. W bonusie otrzymujemy wyjątkowość skrojoną na miarę. Taka premia, z której premium bezpośrednio się wywodzi!

classic blue zaproszenia slubne 2

Zaproszenia ślubne premium – co je wyróżnia

W myśl zasady „dla każdego coś innego” możemy wybierać w zaproszeniach klasycznych, nowoczesnych, tych w stylu boho i rustykalnym czy „na bogato”. Tych ostatnich nie mylmy jednak z Premium. Zaproszenia ślubne z najwyższej półki łączą w sobie nowoczesną formę, elegancką prostotę i najmodniejsze kolory. Do tego jeszcze wyróżniają się oznaczeniem Good Quality. A nawet bardzo good.

Proponowane przez nas zaproszenia ślubne premium to wysoka gramatura i jeszcze wyższa jakość papieru, które gwarantują odpowiednią sztywność zaproszenia. Dodatkowo wprawione oko znawcy doceni walory estetyczne i jakościowe papieru perłowego, który wykorzystujemy przy wkładkach lub opaskach zdobiących wybrane modele. Świadczymy możliwość ich spersonalizowanego zadrukowania. Jak szaleć to szaleć.

Wybierając zaproszenia ślubne, które będziecie wręczać przyszłym weselnikom, możecie także przebierać w różnych formatach, sposobach rozłożenia. Do Waszej decyzji pozostają również wyboru fontu, wzoru i kolorystycznego motywu przewodniego. Jeśli jednak chcecie pozostać wierni stylowi premium, zaproszenia ślubne powinny trzymać fason minimalistyczny, gdzie wybitnie modny w tym roku granat, zawsze właściwy beż czy biel dają się ozdobić złotem bądź metalicznymi dodatkami.

zaproszenia slubne allegro - classi beige

Zaproszenia ślubne premium a wesele

Jeśli wybierzecie takie zaproszenia, postarajcie się o maksymalną spójność w pozostałych elementach całej uroczystości. Czyli konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja. Pozostajemy zatem przy najwyższej jakości, nawet kosztem ograniczenia ilości. Lepiej zdecydować się na jedną dekorację gwarantującą efekt WOW niż 54, na które nikt nie zwróci uwagi. Niech przy podejmowaniu decyzji przyświeca Wam zasada – raz, a dobrze. Podobnie, jak przy wyborze wybranka serca, któremu ślubować będziecie miłość i wierność 🙂


Posty powiązane