Zaproszenia ślubne leśne

Zaproszenia ślubne leśne inspiracje

Twój ślub już tuż tuż? A może zostawiłaś sobie więcej czasu na zamówienie zaproszeń? Zawsze myślałaś, że leśne zaproszenia ślubne mają w sobie “to coś”? A zatem jesteś w doskonałym miejscu! Nasze zaproszenia ślubne możesz poddawać modyfikacjom po kontakcie z nami, ale mamy również fajną propozycję graficzną już gotową. Niemniej mamy też ochotę przedstawić Ci zalety tego typu zaproszeń i tego, do jakich stylizacji pasują w pierwszej kolejności. Zapraszamy do czytania!

Rustykalny ślub = leśne zaproszenia ślubne?

Leśne zaproszenie ślubne doskonale spiszą się jako oficjalne poinformowanie o ślubie i wesele, które mają mieć styl boho lub rustykalny. Będą idealne, jeżeli chcesz, by goście byli usposobieni nieco mniej formalnie do całej uroczystości i imprezy weselnej. Nie oznacza to, że mają być niegrzeczni. Chodzi jedynie o to, by zasygnalizować, że cieszycie się na ich obecność i kochacie ich takimi jakimi są. Bez specjalnej spinki. 🙂 Leśne zaproszenia ślubne będą doskonałe jeżeli planujesz ślub w nieco mniej formalnych okolicznościach – np. w plenerze czy folwarku czy tajemniczym dworze, który dysponuje pięknym ogrodem.

Eco ślub a zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne w leśnym stylu będą również świetnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na podkreśleniu faktu, że w swoim życiu bardzo cenisz kontakt z przyrodą i swoim działaniem próbujesz jej maksymalnie mało szkodzić. Wówczas zaproszenie ślubne z leśnym motywem będzie doskonałe. Nie gorszym pomysłem będzie zastosowanie zaproszeń z tektury, która kojarzy się z materiałami z recyklingu. Niezależnie od tego, ku której opcji się skłaniasz – te zaproszenia będą doskonale korelowały z Twoimi eko potrzebami i stanowią niejako manifest Twojej fascynacji naturą. Zaproszenia ślubne leśne doskonale zaanonsują ślub w plenerze, wesele w stodole czy innych sielankowych miejscach. Są też zazwyczaj bezpretensjonalne, czym zachwycają wiele par młodych. Nie każdy bowiem chce niesamowicie wystawnych przyjęć i by wszystko co z tym związane kipiało wręcz splendorem i biżuteryjną ornamentyką. Niektórzy wolą na spokojnie. 🙂

Podsumowanie

Czy zatem warto wybrać leśne zaproszenia ślubne? Jasne, że tak i to z kilku względów! Po pierwsze trzeba je wybrać, jeżeli leśny motyw na zaproszeniu ślubnym zwyczajnie Ci się podoba. Po drugie będą doskonale pasowały do rustykalnych wnętrz, zieleni kwiatów na ślubie czy sukienki w stylu boho. Po trzecie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie śluby i wesela otacza mnóstwo zieleni i bujnej przyrody. Zieleń na takim leśnym zaproszeniu ślubnym doskonale współgra z naturalnymi dodatkami jak kwiaty w stole, kwiaty na ołtarzu czy drobne kwiatowe detale jak butonierka czy wpinka we włosy.


Posty powiązane