Zaproszenia ślubne glamour

Zaproszenia ślubne glamour to interesująca propozycja dla osób, którym zależy na wystawnym ślubie i weselu i fakcie by wszystko ze sobą było spójne i możliwie szykowne. Glamour oznacza bowiem nie tylko zaproszenia ślubne kipiące złotem, perłami czy wywijasami. To przede wszystkim wysmakowana elegancja oparta na nowoczesnym wzornictwie i wykorzystaniu najlepszych możliwych materiałów. Bądźmy bowiem szczerzy – na pewnym etapie można już grać tylko wykorzystaniem komponentów najwyższej jakości i to tym dzisiaj będziesz miała okazję poczytać. Zapraszamy zatem do lektury!

Zaproszenia ślubne glamour - gdzie się sprawdzą?

Zaproszenia ślubne glamour będą odpowiednie w przypadku wielu ślubnych i weselnych stylizacji. Po pierwsze sprawdzą się w przypadku klasycznych wesel, które jednak wydajemy w wykwintnych miejscach jak szacowne wnętrza pałacowe czy restauracje wysokiej jakości. Zaproszenia glamour będą doskonałe, by zakomunikować gościom, jak bardzo dystyngowane wesele przed nimi. Wszystko będzie możliwie najwyższej jakości, a z drugiej strony bez mocnego zadęcia. Zaproszenia ślubne glamour będą również odpowiednie w przypadku wykwintnych obiadów weselnych, jak również ślubów i wesel w skandynawskim stylu. Tam owszem, liczy się głównie prostota, ale wykorzystująca solidne materiały o wysokiej jakości. Glamour będzie zatem odpowiednią drogą w tym przypadku. Należy przy tym pamiętać, że zaproszenia ślubne glamour to niekoniecznie to samo co biżuteryjne czy eleganckie zaproszenia ślubne. W przypadku tych pierwszych bowiem, pierwszorzędne znaczenie mają wykorzystane przy ich produkcji materiały.

Charakterystyka zaproszeń ślubnych glamour

Zaproszenia ślubne glamour nie występują w odmianach na zwykłym papierze czy tekturze. Coraz częściej jest to elegancka wariacja na temat papieru czerpanego, lub papieru ze znakiem wodnym lub suchą pieczęcią. Może być też zastosowany karton o przyjemnej w dotyku fakturze i wybarwiony na jakiś mniej oczywisty kolor niż jasny brąz. W zaproszenia ślubnych w stylu glamour często pojawiają się złocone lub srebrzone litery. Jeżeli chodzi o teksty to są one ZAZWYCZAJ oszczędne, ale nie jest to powiedziane na sto procent. Istnieją bowiem odmiany z wylewnymi opisami ślubu i wesela. 🙂

 

Bardzo ważna jest koperta, która również musi być dobra jakościowo i zaopatrzona np. w dyskretny monogram. Nie mniej ważne w tego typu zaproszeniach jest również zaopatrzenie w drobne dystyngowane detale – złote wstążki czy inkrustacje.

A na jakie wesele w ogóle zaprosić w stylu “glamour”?

No cóż – tutaj odpowiedź wydawałaby się oczywista – czyli NA BOGATO. Ale jest to tylko połowa dobrej odpowiedzi. Druga bowiem to śluby w stylu skandynawskim. Najpierw jednak omówimy te pełne szyku. Trudno bowiem wyobrazić sobie, by na ślub w bogato zdobionym kościele czy wesele w pełnych przepychu wnętrzach, miał zaprosić nas standardowy kawałek papieru z wydrukowanym to tu, to tam, kwiatkiem. No nie – to by się gryzło z konwencją aż strach i mogło wprowadzić dysonans poznawczy u wielu gości.

No i skandynawia

A tak – zaproszenia w stylu glamour – z niecodzienną barwą, na dobrym papierze i z interesującym liternictwem i te – zachowujące ogólną prostotę formy – właśnie te zaproszenia ślubne będą dobre by zaprosić na ślub i wesele w stylu skandynawskim. Dzieje się tak, ponieważ skandynawię naturalnie utożsamiany z dwoma cechami – wysoką jakością pod każdym względem, jak również z zamożnością. Niezależnie od tego gdzie zatem takie wesele wyprawiamy, zaproszenia ślubne glamour (głównie pod kątem użytych materiałów, a nie samej formy), będą bardzo dobrym pomysłem.

Podsumowanie

A zatem okazuje się, że nie tylko śluby na pełnym wypasie zasługują na zaproszenia ślubne glamour. Pytanie jednak czy warto? No cóż… Naszym zdaniem wybór wśród zaproszeń ślubnych jest na tyle duży, a generalna metodologia produkcji tak wyśrubowana, że większość gości nie będzie rozczarowana poziomem nawet standardowych zaproszeń w średniej półce cenowej, która jest w Polsce najczęściej wybierana. Oferują one naprawdę bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.


Posty powiązane

One thought on “Zaproszenia ślubne glamour

  1. Reply
    Magdalena
    30 sierpnia 2019 at 07:56

    Ja właśnie szukam zaproszeń ślubnych i kompletnie nie wiem co wybrać. Tyle wzorów mi się podoba, ze wybór jest naprawdę trudny 🙁