zaproszenia slubne z motywem marmuru

Minimalistyczne, ale z charakterem i szczyptą eleganckiego „blink blink” – takie właśnie są zaproszenia z motywem marmuru. Trafiają w serca fanów nowoczesnych zaproszeń na ślub, przyszłych nowożeńców ze słabością do stylu glamour, ale także zwolenników zawsze modnej klasyki gatunku w nowej odsłonie. Sprawdźmy, w czym tkwi ich siła i skąd się bierze amour do marmur! 🙂

Zaproszenia z motywem marmuru – modne od starożytności

Parę dobrych lat temu marmur ponownie wkroczył na salony. I to dosłownie – rozgościł się na panelach ściennych, wystylizowanych meblach, klamkach i innych uchwytach. Opanował blaty kuchenne i ekskluzywne dodatki stawiane w mieszkaniach z pierwszych stron magazynów wnętrzarskich. Z czasem ozdobił także zaproszenia ślubne. Czy nas to dziwi? Bynajmniej! Posmak luksusu w formie marmurowych motywów to nic innego jak powrót do mody z czasów starożytnych!

Przypomnijcie sobie zdjęcia zdobiące podręczniki do historii lub odkopcie w pamięci wyprawy do robiących wrażenie muzeów. Marmurowe kolumny, których wysokość przyprawiała o zawrót głowy. Lśniące posadzki z tego samego materiału. A kształtne marmurowe rzeźby? Tak, tak – marmur w bogatych zdobieniach i okazałych formach budowlanych towarzyszy nam od zarania dziejów. Kojarzy się z bogactwem, wyszukanym stylem i klasą. Czyli wszystkim, co powinno okalać zaproszenia ślubne z kategorii Exclusive.

Zaproszenia z motywem marmuru – dlaczego są zawsze właściwe?

Szukacie uniwersalnych zaproszeń na ślub, które będą klasyczne w formie, ale jednocześnie doprawione charakterem? Zaproszenia z motywem marmuru to Wasz strzał w dziesiątkę! Zdziwieni i niepewni? Niepotrzebnie! Wystarczy tylko rozłożyć je na czynniki pierwsze, by przekonać się, że to klasyka w modnej odsłonie.

zaproszenia slubne marble

Zaproszenia z motywem marmuru bazują na sprawdzonej kolorystyce – to czystość bieli, która jednoznacznie nawiązuje do ślubnej tematyki. Do tego kontrastująca i elegancka czerń, która dodaje jej wyważonej pikanterii. Zwieńczeniem eleganckiej kompozycji będą złote dodatki i ciekawy font, które ubierają całość w płaszczyk De Lux. Czego tu nie lubić?

Jeśli nadal czujecie niedosyt propozycji – mamy asa w rękawie! Koperta… Oczywiście – może być klasycznie biała. To bezpieczne rozwiązanie. Perłowa – bardziej elegancka i wyszukana. Jeśli jednak macie ochotę poszaleć – zdecydujcie się na oryginalność w czarnej odsłonie! Taka kopertka na pewno zrobi wrażenie na przyszłych weselnikach – pozytywne zaskoczenie na (mar)mur beton!

Zaproszenia z motywem marmuru – czyli marmur amour!

Wiemy już, że zaproszenia na ślub z motywem marmuru cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swój ekskluzywny charakter oraz utrzymanie w klasycznej kolorystyce. Za co jeszcze je kochamy? Za stosunkowo uniwersalny styl doprawiony nutką wyszukanej stylistyki.

zaproszenia ślubne gold marble 2

Uniwersalizm przedstawianych zaproszeń może okazać się podwójnym atutem, jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji, w jakim klimacie utrzymana będzie Wasza uroczystość ślubna. Zaproszenia z motywem marmuru pozostawiają szerokie pole manewru – świetnie pasują do ślubu w klasycznym i eleganckim stylu. Idą pod rękę również z nowoczesną i minimalistyczną formą. Nie straszna im formalność, ale czują bluesa do gotyckich i rockowych klimatów.

Mało? Nie ma problemu – gwarantujemy, że marmurowe zaproszenia ślubne wpiszą się w styl królewski, glamour, a nawet art deco, czy wesele organizowane zimną. Jest w czym wybierać, prawda? 🙂

Promocja!

Beige Marble – Zaproszenia Ślubne

From 3.70  From 2.96 
Promocja!

Rose Marble – Zaproszenia Ślubne

From 3.40  From 2.72 
Promocja!

Gold Marble – Zaproszenia Ślubne

From 3.90  From 3.12 
Promocja!

Marble – Zaproszenia Ślubne

From 3.40  From 2.72 

Posty powiązane